فایبر سمنت برد طرح آجر

فایبر سمنت برد طرح آجر : انتخاب نمای ساختمان باید زیبائی ، ظرافت ، ظاهر خوب و مقرون به صرفه باشد. امروزه نمای ساختمان و پوشش داخلی ساختمان محدود به چوب ، وینیل ، سنگ ، آجر یا گچ ، نیست، شما با فایبر سمنت برد ترکیبی از تمام این موارد را به دست خواهید اورد. فایبر سمنت برد طرح چوب و فایبر سمنت برد ساده و رنگی از تولیدات قدیمی این محصول است. اما فایبر سمنت برد آجر محصولی جدید و زیبا و مقاوم تولیدی جدید از فایبر سمنت برد کنامیت است. برای اطلاعات دقیق درباره محصول فایبر سمنت برد طرح آجر ، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید یا با شماره های تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

کنامیت تنها شرکت تولید کننده فایبر سمنت برد طرح آجر در ایران

فایرسمنت کنامیت نسبت به سایر مصالح یکپارچه تولید میگردد و الیاف در سه جهت پخش شده میباشد آجر فایبرسمنت برای اولین بار در ایران توسط کنامیت ساخته میشود و تنها برندی است که قادر به ساخت آجر فایر سمنت میباشد.

ویژگی های فنی فایبر سمنت برد

یکی از تولیدات فایبر سمنت برد منحصر به فرد شرکت کنامیت ، فایبر سمنت آجر می باشد. این فایبر سمنت به ضخامت ۱۲ میلیمتر می باشد با بند کشی زیبا و یکنواخت با برآمدگی کامل آجر از بند کشی.

این فایبر سمنت با ابعاد ۲۴۴*۱۲۲ سانتیمتر تولید می گردد.

در این محصول یک صفحه آجر چینی شده از جنس فایبر سمنت داریم که حدود ۳ متر مربع مساحت دارد.

 وزن فایبر سمنت برد طرح آجر با ابعاد ذکر شده حدود ۴۵ کیلوگرم میباشدیعنی در هر متر مربع فقط۱۵کیلوگرم وزن دارد .

نصب فایبر سمنت برد طرح آجر چگونه است؟

همانند سایر محصولات شرکت کنامیت دارای نصب بسیار ساده و آسان است.

نصب این فایبر سمنت در نمای ساختمان روی پروفیل های M ,V توسط پیچ انجام میشود یعنی بنائی خشک (دستورالعمل نگهداری  و نصب)

آیا فایبر سمنت برد طرح آجر قابلیت رنگ آمیزی دارد؟

بله کلیه فایبر سمنت بردها قابل رنگ آمیزی هستند و شتشوی آسانی دارند. بنابراین این محصول هم مانند سایر محصولات کنامیت قابلیت رنگپذیری دارد.

آیا فایبر سمنت برد آجری عایق رطوبت و آتش است؟

بله چون از فایبر سمنت ساخته شده است دارای  دوام و استحکام عالی میباشد و در صورتیکه دیوارهای بیرونی از فایبر سمنت آجر باشد  با افزودن یک لایه دیوار فایبر سمنت ساده در داخل ساختمان دیواری سبک مستحکم و مقاوم به زلزله و عایق حرارتی بسیار خوب خواهیم داشت و احتیاج دیوار با آجرچینی بنائی نخواهد بود . نمک ، رطوبت زیاد و آفتاب شدید چالش های دائمی در محیط های ساحلی هستند اما هیچ تاثیری در این نمای جانبی ندارند.

تنوع رنگی فایبر سمنت برد طرح اجر چگونه است؟

آجر فایبر سمنت در طرحهای و رنگهای مختلف اجرا میشود . در هر صورت قابلیت رنگ پذیری مطابق سلیقه شما وجود دارد.

فایبر سمنت برد طرح آجر با رنگهای مختلف در بندکشی آجر میباشد