مدل کناف ۹۹ و 1400

در این پست تصمیم گرفتیم تا مجموعه ای از نمونه های اجرا شده کناف در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ را با شما به اشتراک بگذاریم . آنچه در این تصاویر مشاهده می کنید کاربرد کناف در سقف و تزیین آن می باشد.  کناف نیازهای متنوع و پیچیده ای را برآورده می کند. حفاظت در برابر آتش و صدا، مقاومت مکانیکی، حفاظت در برابر رطوبت و همچنین آکوستیک و… چالش هایی هستند که کناف با سیستم های مناسب برای کار ساختمان مربوطه آنها را در نظر می گیرد. حفاظت در برابر آتش کناف به معنای امنیت با کناف است. این امر برای سیستم‌های دیوار، سقف و کف به طور کلی تا نیازهای خاص مانند پوشش تیر و ستون، کانال‌های کابل و تهویه، نیز قابل اجراست.

امیدواریم با دیدن نمونه های اجرا شده سقف کاذب کناف در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰که توسط این مجموعه جمع آوری شده اند توانسته باشیم ایده های مناسبی برای اجرای هر چه بهتر کناف در منزل و محل کار شما ایجاد کرده باشیم.

اگر به دنبال خرید کناف و یا کناف کار حرفه ای هستید شرکت مدرن سازان رادیس با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده علاوه بر طراحی مطابق با سلیقه و خواست شما و در نظر گرفتن تمامی جوانب زیبا سازی در سریع ترین زمان به اجرای آن در منزل و یا محل کار شما خواهند پرداخت .

کناف ۹۹

اجرای کناف یکی از فعالیت هایی است که در شرکت مدرن سازان رادیس بصورت ویژه ارائه می شود . کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و ….. از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت این محصول شده است .

کناف 99  کناف 99

کناف ۱۴۰۰

در ادامه توجه شما را به نمونه های اجرا شده کناف در سال ۱۴۰۰ جلب می نماییم . کناف به دلیل سبک بودن و حمل اسان قابلیت نصب بر روی تمامی سطح ها را دارد . اگر نصاب کناف کمی سلیقه در نور پردازی داشته باشد حتما می تواند از طریق نورپردازی،‌ سقف زیبایی تحویل دهد .

با توجه به اینکه قیمت ها دائما در حال تغییر است و تمامی قیمت ها به روز است ، به همین دلیل از شما عزیزان خواهشمندیم جهت دریافت قیمت کناف ۱۴۰۰ با تماس با شرکت از اخرین لیست قیمت باخبر شوید .

کناف 99 و 1400

کناف 99 و 1400

جهت مشاهده کامل نمونه کارها کلیک کنید